Ile kosztuje hotel dla psa?

Lato, plaża, piękne widoki w kurortach polskich i zagranicznych. Niestety dla Naszego kochanego pupila , nie zawsze jest tam miejsce. 
Co zrobić z psem kiedy nikt z rodziny nie chce się Nim zaopiekować podczas urlopu? 

Od paru lat idealnym rozwiązaniem są Hotele dla psów, znajdują się prawie w każdej większej miejscowości w Polsce. Zrobiliśmy ostatnio porównanie  i szukaliśmy orientacyjnie noclegu dla Naszego czworonoga - ku Naszemu zaskoczeniu ceny są konkurencyjne i przyzwoite. 
Koszt noclegu z wyżywieniem dla psa to kwota około 50 zł za dobę (hotel dla psów w Gdańsku). Co więcej jeśli mamy również inne zwierzęta typu (chomiki, ptaki -również w takich miejscach znajdą schronienie). 

Oczywiście jako właściciele chcemy jak najlepiej dla Naszych psich przyjaciół, więc przy wyborze odpowiedniego hotelu powinniśmy się kierować przede wszystkim:
- czy osoby prowadzące hotel mają doświadczenie i są wykwalifikowane do tego, aby opiekować się Naszym psem
- czy warunki jakie zapewniają na miejscu spełniają Nasze wymagania (odpowiednie miejsce do spania, wybieg dla psa, karma jaką oferują)
- opinie i referencje innych klientów

Ważne, aby nasz pies dobrze czuł się w tym miejscu bo spędzi w Nim czas z dala od Nas, co już będzie dla Niego stresujące. 

Przykładowe ceny hoteli dla psów różnych polskich miejscowościach:
Szczecin - 25 zł 
Poznań od 35 zł- 50 zł (w zależności od rasy i wielkości)
Warszawa 50 zł -70 zł 
Łódź 30- 60 zł
Kraków 30 - 70 zł
Katowice  25 - 50 zł
2019-06-11 06:45 59 hotel dla psa, hotele dla psa, ile kosztuje hotel dla psa,

Inne artykuły

Jak założyć gospodarstwo agroturystyczne?

Jak założyć gospodarstwo agroturystyczne?

Porady

Jak założyć gospodarstwo agroturystyczne? Gospodarstwo agroturystyczne to dziś jedna z najpopularniejszych form wypoczynku dla zmęczonych życiem wielkomiej

Atrakcje we Władysławowie i okolicach – miasto dobrych fal

Atrakcje we Władysławowie i okolicach – miasto dobrych fal

Warto zobaczyć

Atrakcje we Władysławowie i okolicach – miasto dobrych fal Wakacje nad morzem nie muszą być przewidywalne. Woda, fale, piasek, parawan i kolby kukurydzy na

Karpacz

Karpacz

Warto zobaczyć

Karpacz to typowo górska miejscowość turystyczna, leży u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy - Śnieżki, w dolinie Łomnicy. Teren ten to najatrakcyjniejsza część Sudetów Zachodnich i najbardziej charakterystyczne miejsce Karkono