Miejscowość lub region
Rodzaj obiektu
Strona główna > Noclegi W mieście > Noclegi Kościan > Noclegi Kwatera prywatna

Kwatery Nowy Dębiec

 
 
Lokalizacja: Kościan, woj. wielkopolskie
Rodzaj obiektu: Kwatera prywatna
Adres:
Nowy Dębiec 150
64-100 Kościan

Kontakt:
tel. 65-520-69-86
e-mail:

Zapraszamy wszystkich na wypoczynek do naszego ośrodka znajdującego się w Nowym Dębcu. Jest to idealne miejsce na wakacje. Jezioro jest tu duże i czyste, a okolica bardzo urokliwa co sprzyja wycieczkom — zarówno pieszym jak i rowerowym.

Nowy Dębiec to wieś położona w województwie Wielkopolskim (około 15km od Kościana i 25km od Leszna), w powiecie kościańskim, w gminie Kościan. Wieś położona jest nad Jeziorem Wonieskim. Plaża w Nowym Dębcu wysypana jest świeżym piaskiem, a nad bezpieczeństwem osób przebywających przez cały dzień w okresie wakacji czuwają ratownicy. Na plaży znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowerki wodne), a dzieci korzystać moją z wodnej zjeżdżalni. Nie lada atrakcją jest możliwość wypożyczenia motorówki i rejsu wokół jeziora. Nie brakuje barów, sklepów i kiosków.

Nowy Dębiec jest miejscowością mniej popularną od Boszkowa, Sławy czy też Brenna przez co panuje tutaj mniejszy ruch, hałas, bałagan. Nie ma też problemu z dojazdem, a na plaży dla każdego znajdzie się miejsce.

Serdecznie zapraszamy!!

Tagi: wakacje w Nowym Dębcu, pokoje gościnne Nowy Dębiec, tanie noclegi Nowy Dębiec, noclegi nad Jeziorem Wonieskim, noclegi Jezioro Wonieść, wypoczynek Jezioro Wonieskie, wypoczynek nad jeziorem  Nowy Dębiec, tanie noclegi okolice Kościana


Tagi:
Copyright 2013 eturystycznie.pl
Realizacja: ITCOMPUTERPARTNER