Wesołe miasteczka (Lunaparki) nad morzem.

Prawie każdy będąc dzieckiem uwielbiał zabawy w Wesołym Miasteczku. Niejednokrotnie będąc nad polskim morzem, szukamy miejsc gdzie możemy poszaleć na kolorowej karuzeli, pośmigać na gokartach czy na strzelnicy wygrać maskotkę dla Naszej pociechy. Poniżej przedstawiamy wesołe miasteczka nad morzem - te, które są najlepiej wyposażone oraz te posiadające największą ilość atrakcji. Pamiętajcie, że są to mobilne Wesołe Miasteczka, które swoją działalność rozpoczynają najczęściej w weekend majowy a zamykają z początkiem roku szkolnego.

I tak naszą listę rozpoczynamy od :
- Gdynii: Wesołe miasteczko (lunapark) w Gdynii znajduję się między skwerem Kościuszki, portem jachtowym a plażą. Do atrakcji tego lunaparku możemy zaliczyć: breakdance, boostery, gokarty, kolejkę górską, dom strachu. Znajdziemy również diabelski młyn, ale czynny dopiero w szczycie sezonu : od czerwca do sierpnia. Samo umiejscowienie parku rozrywki jest bardzo atrakcyjne, dookoła można znaleźć masę knajp, restauracji, lodziarni czy sklepów. Ceny w zależności od atrakcji jakie interesują Nas i przede wszystkim Nasze pociechy!

- Skoro Gdynia to w jej sąsiedztwie mamy Gdańsk, który posiada diabelski młyn, który ma ponad 50 metrów wysokości. To wielkie koło widokowe zwane również Gdańsk Eye ulokowane jest na ulicy Chmielnej w Gdańsku. Aby skorzystać z tej atrakcji za bilet normalny zapłacimy 28 zł, za ulgowy 18 zł (dzieci do 1,40 m). 
2019-05-02 15:49 385

Inne artykuły

XXV Targi Turystyczne ,,Na Styku Kultur”

XXV Targi Turystyczne ,,Na Styku Kultur”

Nowinki

XXV Targi Turystyczne ,,Na Styku Kultur” Już 22-24 marca 2019 roku zapraszamy na XXV

Jak wypromować swoje noclegi?  Sprawdź możliwości wypromowania swojego pensjonatu / noclegów.

Jak wypromować swoje noclegi? Sprawdź możliwości wypromowania swojego pensjonatu / noclegów.

Porady

Jesteś właścicielem agroturystyki, apartamentu, pensjonatu, mieszkania lub po prostu wynajmujesz sezonowo pokoje? Masz dużo stałych klientów ale pomimo tego wciąż Twój

Atrakcje sudetów

Atrakcje sudetów

Warto zobaczyć

Sudety są 2 pod względem wielkości górami w Polsce, starszymi np. od Karpat. Obfitują w najróżniejsze formy skalne, siklawy, jaskinie. Są oazą niespotykanych gatunków roślin i zwierząt. Pełne malowniczych szlaków gwarantują turystom niezapomniane wędrówki.