Hotel 130,00zł - 265,00zł

Doliva Parki w Krynicy Morskiej

Metalowców 3, 82-120 Krynica Morska

Doliva Park to wyjątkowe miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi 🙂 Hotel znajduje się w otoczeni zieleni, od strony ul. Leśnej graniczy z pięknym liściastym lasem.

Jednak pomimo położenia w jednym z najbardziej zielonych zakątków w Krynicy Morskiej, sama odległość od ścisłego centrum miasta to zaledwie 400 m.

Na ogrodzonej działce znajdują się trzy budynki hotelowe, dwa wygodne parkingi, plac zabaw, klubokawiarnia z wewnętrzną salą zabaw dla dzieci oraz przestronna restauracja.

Oferujemy pokoje typu Standard oraz Supierior. Każdy posiada taras, łazienkę oraz wygodne łóżka. Na terenie całego hotelu dostępne jest WiFi, co z pewnością docenią to Ci z Państwa, którzy wybiorą nasz obiekt podczas swoich podróży służbowych.

W cenie pobytu jest parking oraz śniadanie w formie bufetu. Codziennie również można skorzystać z usług naszej restauracji ze specjalnymi rabatami, które przysługują Gościom obiektu.

W karcie Menu znajdują się potrawy kuchni polskiej, światowej oraz ryby. Ponadto oferujemy specjalne Menu dla najmłodszych.

Decydując się na pobyt w naszym hotelu Państwa dzieci mogą korzystać z jedynej na Mierzei Wiślanej wewnętrznej sali zabaw. Na pewno żadna z pociech nie zazna nudy. Do dyspozycji dzieci przeznaczyliśmy ok 100 m2 konstrukcji sprawnościowych tzw. kuleczek, jak również posiadamy wewnętrzną tyrolkę oraz zjazd pontonowy.

Funkcjonujemy od maja do końca października.

Zapraszamy serdecznie do wypoczynku w Doliva Park w Krynicy Morskiej.

Video

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość

Zweryfikowany wpis

Wiadomość

    Preferowana forma kontaktu

    [recaptcha]

    Dodane przez Łukasz Dębski