Oferujemy do wynajęcia pokoje z łazienkami w nowym domu wybudowanym na górze Jawornica w Międzygórzu. Dom jest całoroczny. Lokalizacja domu pozwala na wiele możliwości. Stanowi doskonałą bazę noclegową dla:

-turystów lubiących piesze wędrówki ( dom usytuowany jest przy żółtym szlaku turystycznym na Śnieżnik )

-rowerzystów (dostępnych jest mnóstwo tras rowerowych )

-grzybiarzy( w okolicznych lasach zbierać można niemalże wszystkie gatunki grzybów)

-narciarzy (lokalizacja domu przy wyciągu narciarskim)

Przy domu przygotowane jest miejsce na ognisko czy grilla. Sala kominkowa wyposażona jest w piłkarzyki dla dzieci oraz tarcze z lotkami jak i  również gry planszowe i ruchowe. Dla chętnych organizujemy karaoke. Współpracujemy z przewodnikiem. Proponujemy smaczne i zdrowe wyżywienie dla swoich gości. Możliwa jest organizacja rodzinnych imprez. Chętnie przyjmujemy rodziny z dziećmi. Dla osób chcących żywic się samodzielnie posiadamy do dyspozycji aneks kuchenny. Zapewniamy przyjazną atmosferę, piękne górskie widoki, czyste powietrze oraz źródlaną wodę. Okolica jest piękna i spokojna . W samym Międzygórzu zwiedzić można:

-Ogród bajek

-Sanktuarium Najświętszej Marii Panny

-Tama, zapora wodna

-Wodospad Wilczki

-Śnieżnik

W nieco dalszej odległości: Zabytki Kłodzka i Bystrzycy Kłodzkiej np. Twierdza kłodzka, Jaskinia niedźwiedzia. Punkty widokowe na Czarnej górze, Dolni Morawa – Ścieżka w chmurach i wiele innych atrakcji. Zimą w odległości 20/25 km liczne stoki narciarskie Jednorazowo możemy przyjąć 14 osób. Dla dzieci do lat 16 tu proponujemy zniżki. Cena za osobodobę wynosi od 35 zł.

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość