Serdecznie zapraszamy do domków letniskowych MEWA w Ustroniu Morskim przy ul. Bolesława Chrobrego 9 (wejście od ul. Nadbrzeżnej – recepcja) . Domki znajdują w bezpośrednim sąsiedztwie promenady z wyjściem na molo i przystań rybacką. Domki są utrzymane w idealnym stanie, na co warto zwrócić uwagę, że domki mają stu procentową izolację co gwarantuje stałą temperaturę w obiekcje bez względu na pogodę. 
Oferujemy Państwu domki drewniane domki 4 osobowe, 2 pokojowe z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym na 4 osoby, z dużym tarasem, parkingiem, telewizją, internetem, ochroną, monitoringiem. Atrakcją naszego ośrodka jest fakt, że wszędzie macie Państwo bardzo blisko posiłki domowe, apteka, ośrodek zdrowia, kościół, sklepy, plaża, molo, przystań rybacka, smażalnie, a poza tym mamy bardzo ładny plac zabaw, salon gier, zestaw boisk do gier zespołowych na bardzo dużym, przestrzennym, zielonym terenie. 

Polecamy się w Internecie na portalu fajne wczasy, domki mewa w ustroniu morskim’’ dużo wiadomości i zdjęć oraz link do filmu: 
https: //www.youtube.com/watch?v=BaWZHKJ97y0 
po obejrzeniu którego nie ma się już żadnych wątpliwości

Ośrodek jest ogrodzony i przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców, gości przyjmujemy tylko okazjonalnie. Preferujemy wczasy rodzinne, z myślą o najmłodszych. Na terenie ośrodka znajdują się: plac zabaw, salon gier, miejsca postojowe, tereny do różnych gier zespołowych, miejsca do grillowania, opalania i spotkań towarzyskich. Ośrodek dysponuje wypożyczalnią sprzętu (bezpłatnie): rekreacyjno – wypoczynkowego, sportowego i plażowego. 

Cena za dobę (4 osoby) koszt całkowity pobytu (bez żadnych ukrytych dodatkowych kosztów): maj – 180 zł za dobę. 
czerwiec – 180 zł za dobę od 1 do 15, a od 15 do 30,06. – 200 zł za dobę
lipiec – 240 zł za dobę od 1 – 6, a od 6 do 31,07. – 280 zł za dobę
sierpień – 280 zł za dobę od 1 -17, a od 17 do 24. – 240 zł za dobę i od 24 do 31,08. – 220 zł za dobę
wrzesień – 200 zł za dobę do 10, a od 10 do 30,09. – 180 zł za dobę. 
Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. Wynajem na minimum 3 doby. 
Przy rezerwacji pobieramy zadatek w wysokości 280 zł. 

Bardzo serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość