Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do Villi Adare, nowo wybudowanego luksusowego obiektu, znajdującego się w pięknym kurorcie – Ustroniu Morskim.
Tył budynku otoczony jest terenem pełnym zieleni, na którym znajdują się specjalnie przygotowane stanowiska na grilla i ognisko, a także plac zabaw dla dzieci. 
Przed domem są miejsca parkingowe, z których nasi goście mogą korzystać bezpłatnie.
Dodatkowo w obiekcie można skorzystać z biblioteczki, a także wypożyczyć grilla.
Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4 – osoboweWszystkie pokoje są z balkonem oraz mają łazienkę wyposażoną w: toaletę, prysznic, umywalkę, ręczniki oraz mydło.
W pokojach znajdziemy: czajnik bezprzewodowy, zestaw naczyń i sztućców, tacę, deskę do krojenia, ściereczkę do naczyń, koce i parawany plażowe. 
Spacerując w kierunku morza po około 400 metrach docieramy na okazałe,niestrome i obszerne zejście na plażę, po którym nawet jazda wózkiem dziecięcym nie stanowi żadnego problemu.
W odległości około 3 minut pieszo od domu znajduje się stołówka, która oferuje przez cały dzień smaczne jedzenie.
W okolicy znajdują się przeróżne miejsca, warte odwiedzenia: 
– ogrody Hortulus
– skansen chleba, 
– aleja starych dębów
– ujście rzeki Czerwonej do morza
– latarnia morska
 w pobliskich Gąskach.

Spacerując wzdłuż morza w kierunku Kołobrzegu można zwiedzić dawne lotnisko, oferujące skoki spadochronem oraz loty niewielkimi samolotami, podczas których można podziwiać piękne widoki. 
W trakcie sezonu letniego zawsze można wstąpić do Muszli Koncertowej, w Ustroniu Morskim, gdzie odbywają liczne koncerty i występy artystyczne gwiazd estrady.

Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość