Szukasz noclegu blisko morza ? Chciałbyś odpocząć a dodatkowo zaznać wielu atrakcji i może wybrać się do naszych sąsiadów – Niemiec ? Dobrze trafiłeś !
Przedmiotem naszej oferty jest przytulne, duże, słoneczne i komfortowe 2- pokojowe mieszkanie 10 minut spacerkiem od pięknej, szerokiej plaży w Świnoujściu !
Zapraszamy Państwa na wypoczynek do dzielnicy nadmorskiej w Świnoujściu. Mieszkanie jest 2-pokojowe z balkonem (w zakładce można obejrzeć zdjęcia) wyposażone w aneks kuchenny i łazienkę z kabiną prysznicową. Mieszkanie nowoczesne, w pełni wyposażone, po generalnym remoncie.
Mieszkanie zostało urządzone z myślą o rodzinie 4, 5-osobowej lub grupie znajomych, ale poza sezonem letnim można wynająć także same pokoje 2-osobowe.
Cicha lokalizacja, wiele atrakcji turystycznych w okolicy, przejście graniczne do Ahlbeck po niemieckiej stronie, jak również możliwość wycieczek do Danii i Szwecji, dają możliwość dowolnego urozmaicania Państwa wypoczynku. Chętnie służymy wskazówkami jak atrakcyjnie zaplanować wolny czas na miejscu.
Mieszkanie jest wyposażone w:
* nowe meble,
* kompletny aneks kuchenny,
* TV + SAT,
* radio,
* pościel
Dodaj komentarz