Nasza rezydencja położona jest w niedalekiej odległości od kurortowego miasteczka Busko-Zdrój (6km), znanego z leczniczych wód solankowo-jodkowych i siarczkowych, a także wody mineralnej „Buskowianki”. W swej ofercie uzdrowisko posiada ofertę dla osób z problemami narządu ruchu, dermatologicznymi, diabetologicznymi czy kardiologicznymi. W licznych ośrodkach Spa czy sanatoriach można wykupić zabiegi lecznicze, rehabilitacyjne i pielęgnacyjne a po ich zakończeniu pozostaje tylko delektować się świeżym powietrzem, spokojem oraz wspaniałą, przyjazną i ciepłą atmosferą w naszej Rezydencji Elżbiecin.

Piękne położenie wśród pól i lasów Szanieckiego parku Krajobrazowego szczególnie docenią osoby ceniące sobie uroki spokojnej wsi, ludzie starsi, rodziny z dziećmi, osoby lubiące spędzać swój czas aktywnie na długich wycieczkach rowerowych, grzybobraniu, spacerach. Wczasowiczom ceniącym spokój zapewniamy odpoczynek z wędką nad stawem gdzie można sympatycznie spędzić wolny czas.

Oferujemy zarówno pobyt weekendowy jak i dłuższy wypoczynek.
Gościom przyjeżdżającym własnymi samochodami oferujemy na 4,5 ha ogrodzonej działce miejsca do parkowania wliczone w cenę pobytu.

W całym domu i na jego terenie istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi).

Przy głównym domu znajduje się zadaszony taras z grillem na palenisko, gdzie zapraszamy do spożywania posiłków na świeżym powietrzu.

Dla gości ceniących sobie spokój i niezależność, oferujemy samodzielne dwa apartamenty z pełni wyposażoną kuchnią oraz dostępem do prywatnego tarasu i własnego grilla gazowego.

Dom i otoczenie pozbawione jest barier architektonicznych.

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość