SGI GOLF & STAY APARTMENT

Pętkowice 22/2 , 84-200 Wejherowo

Obiekt SGI GOLF & STAY APARTMENT położony jest w miejscowości Pętkowice (Wejherowo) i znajduje się na terenie resortu golfowego Sierra. Jest to jedno z najładniejszych i najbardziej zadbanych pól golfowych w Polsce.

Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie 2 osób. Zwierzęta są akceptowane jedynie  za zgodą obiektu za dodatkową dopłatą. Posiada łóżko kontynentalne z możliwością rozdzielenia na 2 osobne spania. Dzięki w pełni wyposażonemu aneksowi kuchennemu goście poczują się jak w domu i będą mogli zrobić śniadanie czy ugotować obiad. Na wyposażeniu znajduje się lodówka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka, SMART TV oraz pralka. 

Apartament posiada WiFi oraz bezpłatny prywatny parking przed budynkiem. Atutem jest ogródek, gdzie możemy się zrelaksować na świeżym powietrzu. Obowiązuje całkowity zakaz organizowania imprez. 

W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia, a załączone czujniki dymu włączają alarm i powodują dodatkowe koszty dla najemcy.

Wcześniejsze zameldowanie i późniejsze wymeldowanie jest możliwe za dodatkową opłatą. Oferujemy również możliwość wykupienia śniadań.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji.

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość