Pokoje gościnne 70,00zł - 120,00zł

Villa Dolores Mielenko

Villa Dolores Mielenko Pokoje Gościnne

Villa Dolores to dom typu pensjonatowego położony około 450 metrów od morza w zachodniej, spokojniejszej części Mielenka i tylko ok. 30 min. spacerem od kurortowych atrakcji pobliskiego Mielna

Zapewniamy  idealne warunki do wypoczynku w  ogrzewanych pokojach 2-3- i 4-osobowych z łazienkami i balkonami. Wszystkie pokoje wyposażone są w czajniki bezprzewodowe, lodówki, naczynia i sztućce umożliwiające przygotowanie podstawowych posiłków oraz parawany plażowe.

Pokoje rodzinne 3-i 4-osobowe  posiadają kompletne aneksy kuchenne z płytami grzewczymi, zlewozmywakami, lodówkami i wyciągami powietrza. Dodatkowa lodówka i kuchenka mikrofalowa znajdują się na korytarzu.

Dom otacza ogród z obszerną altaną do wspólnego biesiadowania, miejscami do grillowania, placem zabaw z huśtawkami dla dzieci i trawnikami do zabaw ruchowych. Obiady domowe, wędzarnia ryb, smażalnie i sklepy w odległości 100-200 m.

Od czystej, szerokiej i nie zatłoczonej plaży dzielą nas łąka i 250-metrowy pas lasu przez który przebiega ścieżka rowerowo-spacerowa łącząca Mielenko z centrum Mielna a w drugą stronę z Chłopami, Sarbinowem i Gąskami.
Wszystkim naszym gościom zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe bezpośrednio przy posesji.

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość

Wiadomość

  Preferowana forma kontaktu

  [recaptcha]

  Rezerwacje

  Goście 1
  Goście
  Masz kupon?
  Ten kupon został dodany
  Zaloguj się, aby zarezerwować

  Dodane przez Villa Dolores