WILLA U KRZEPTOWSKICH.NOCLEGI W KOŚCIELISKU

Strzelców Podhalańskich 23, Kościelisko


Willa u Krzeptowskich leży 5 km od ścisłego centrum Zakopanego w malowniczym Kościelisku. Oferujemy noclegi w standardzie pensjonatu w bardzo przystępnych cenach z możliwością całodziennego wyżywienia – smaczna domowa kuchnia.
Serwujemy śniadania i obiadokolacje, zapraszamy również do naszego ogródka na grillowanie i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Kościelisko to miejscowość bezpośrednio sąsiadująca z Zakopanem, leżąca u podnóża Tatr Zachodnich z popularnymi miejscami odwiedzanymi przez turystów leżącymi na terenach Tatrzańskiego Parku Narodowego jak; Dolina Kościeliska ze szlakiem do Schroniska na Hali Ornak, Dolina Małej Łąkize szlakiem na Giewont i Czerwone Wierchy, licznymi jaskiniami w tym udostępnionymi do zwiedzania Jaskinią Mroźną, Smoczą Jamą, Jaskinią Mylną, Jaskinią Raptowicką.

Kościelisko ciągle pozostaje wierne tradycji, można tu jeszcze spotkać prawdziwych górali, a liczne imprezy kulturalno rozrywkowe organizowane w miejscowym amfiteatrze umilą pobyt miłośnikom folkloru. Czekają na Państwa regionalne karczmy z popularną Karczmą Polany, wyciągi narciarskie, skutery i quady, kuligi i konne przejażdżki.

Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość