Zabieszczaduj dzisiaj z nami…

Zapraszamy do nowootwartego zajazdu „Niedźwiadek” w Smereku – miejscowości położonej u wrót Bieszczadów Wysokich, u stóp majestatycznego Smereka (1222 m n.p.m.) z dala od zgiełku zatłoczonych słynnych ośrodków. Tu znajdą Państwo powietrze pachnące bukowym lasem, bieszczadzką mgłę łagodzącą wszelkie współczesne dolegliwości, ciszę pozwalającą usłyszeć siebie i drugiego człowieka, i niezapomniane wrażenia z wycieczek po bieszczadzkich szczytach. A do spokojnego snu ukołysze Państwa dyskretny szum pobliskiego Potoku Niedźwiedziego.

Zajazd „Niedźwiadek” znajduje się w centrum wsi Smerek, przy drodze nr 897 – tzw. dużej obwodnicy bieszczadzkiej, 50 m od czerwonego Głównego Szla­ku Beskidzkiego. Położenie to gwarantuje bezpro­ble­mowy dojazd niezależnie od warunków drogowych. W budyn­ku zajazdu znajduje się restauracja przystoso­wana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a w najbliż­szym są­siedztwie jest sklep czynny przez cały tydzień. 

Zajazd „Niedźwiadek” w Smereku oferuje wygodne noclegi w pokojach 2-3 osobowych (1 łóżko dwu­osobowe + 1 łóżko jednoosobowe). Każdy pokój wyposażony jest w:

– łazienkę z kabiną prysznicową;
– telewizor z TV sat;
– stolik i krzesła;
– podstawowy sprzęt kuchenny.
– na korytarzu znajduje się ogólnodostępna lodówka.

Do dyspozycji mamy 8 pokoi z 24 miejscami noclegowymi. W niektórych pokojach możliwy jest nocleg na dostawce.

Przy zajeździe znajduje się parking dla naszych Gości. W sezonie letnim otwarty jest taras ze stolika­mi na wolnym powietrzu. Nasz obiekt jest wspaniałym miej­scem do organizowania różnego rodzaju imprez dla mniejszych grup zorganizowanych.

Turystom pragnącym udać się na dalsze wycieczki w góry służymy pomocą w zorganizowaniu dojazdu lub powrotu.

Miłośnikom narciarstwa proponujemy atrakcyjną pro­mo­cję zimową: nocleg + całodzienny karnet nar­ciar­ski w cenie jedynie 60,00 zł od osoby (patrz stok i wyciąg w Kalnicy).

Promocja obowiązuje od 03.01.2012 roku. Warunkiem jej są minimum trzy noclegi w naszym Zajeździe.

Restauracja „Niedźwiadek” w Smereku oferuje możli­wość organizacji różnego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych dla grup do 50 osób, na przykład:

Przyjęcia rodzinne:

– małe wesela, chrzciny, komunie;
– imieniny, rocznice i inne spotkania rodzinne;

Przyjęcia biznesowe:

– imprezy integracyjne, święta firmowe;
– imprezy promocyjne i szkoleniowe;
– spotkania i zjazdy branżowe;

Przyjęcia towarzyskie:

zjazdy koleżeńskie, absolwenckie i hobbystyczne, rajdy turystyczne;
imieniny, urodziny, rocznice;
małe bale karnawałowe i andrzejkowe,
… i oczywiście także wszelkie inne spotkania z okazji lub bez okazji.

Zapewniamy doskonałe wyżywienie i obsługę, na życzenie zorganizujemy muzykę, ognisko, przejazd saniami lub bryczką – zależnie od pory roku i warunków pogodowych, transport dla gości mieszkających poza Smerekiem.

Restauracja „Niedźwiadek” w Smereku czynna jest codziennie w godzinach od 10.00 do 21.00.

W nowoczesnej, klimatyzowanej sali restauracyjnej oferujemy niewyszukane, ale za to bardzo smaczne domowe posiłki, pozwalające nabrać sił do wędrówek po bieszczadzkich połoninach. Wielkość sali i jej wypo­sażenie pozwalają na organizowanie imprez okolicz­nościowych, szkoleń i konferencji, przyjęć rodzinnych i rozrywkowych

Smerek (w latach 1977-1981 Świerków) – wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie leskim, w gminie Cisna.
W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa krośnieńskiego.

Wieś położona jest 644 m n.p.m., przy ujściu potoku Smerek (dawniej Smrek) do Wetliny (dopływ Solinki). Nazwa wsi Smerek pochodzi od słowackiej nazwy świerka (smrek). W 1881 wieś liczyła 557 mieszkańców, własność większościowa należała do Adelajdy hr. Dawidów. Do 1947 miejscowa parafia należała do dekanatu baligrodzkiego, diecezji przemyskiej. Obecnie wieś graniczy ze Strzebowiskami oraz z Wetliną.
We wsi znajduje się duży obiekt hotelowy oraz kryta pływalnia z basenem kąpielowym o dł. 25 m, głębokość 3 m (przy zeskoku).

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość