Pobierowo to jedna z najładniejszych miejscowości wypoczynkowych na terenie Niziny Szczecińskiej. Ośrodek wypoczynkowy „Wodnik” znajduje się na Wybrzeżu Rewalskim, zewsząd otoczonym sosnowymi lasami. Śmiało możemy powiedzieć, że nasz Ośrodek zlokalizowane są w jednej z najbardziej uroczych morskich kąpielisk. Rok rocznie wczasy w Pobierowie cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na walory krajoznawcze, ale także turystyczne i klimatyczne. Czystość wody morskiej, powietrze o dużych walorach zdrowotnych i świetnie rozwinięta część gastronomiczna oraz rozrywkowa sprawia, że nasz Ośrodek Wypoczynkowy „Wodnik” jest idealnym miejscem na urlopu.

Propozycja spędzenia wakacji w ośrodku wypoczynkowym Wodnik w Pobierowie jest bardzo rozbudowana. Dysponujemy bowiem miejscami w pokojach 2 osobowych, domkach drewnianych 4-osobowych i 5-osobowych, a także miejscach na polu namiotowym.

Ośrodek wypoczynkowy położony w iglastym lesie (ok. 600 metrów od Bałtyku) jest ogrodzony i składa się z: 7 domków drewnianych (4- osobowe, dwupokojowe, 5 osobowe dwupokojowe) i pawilonu murowanego z pokojami 2 osobowymi.

Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość