Radzimowice to mała wioska w obrębie osady gminnej Strzegowo oddalonej o 100km od Warszawy. Leży na terenie nadwkrzańskiego obszaru chronionego. Właśnie w tym malowniczym miejscu powstał nasz pensjonat „Lipowy Dworek”.

     „Lipowy Dworek” to raj dla wszystkich, którzy kochają naturę. Znajdą tu Państwo czystą wodę, a także piekne lasy, w których nie brakuje grzybów i leśnych owoców.

     Teren, na którym znajduje się „Lipowy Dworek” to północna część Mazowsza zwana Zawkrzem. Wkra- rzeka o długości 246km ma swoje źródła w jeziorze Kownatki inaczej zwanym Szkotowskim. W jej górnym biegu zwana Szkotówką, dalej w połączeniu z Nidą – Działdówką, a od wioski gminnej Lubowidz – Wkrą. Stanowi dopływ Narwi. W pobliżu wioski Gołuszyn poprzez rozwidlenie rzeki na Sapichę i Wkrę utworzyła się malownicza wyspa zwana wyspą Juranda – tam Sienkiewicz usadowił swój legendarny Spychów. Stanowi ona rezerwat „Gołuska Kępa” o pow. 9,95ha założonym w 1971 roku, gdzie możemy obserwować sarny, czaple, żurawie i łosie. W okolicy możemy też zwiedzić m.in.; sanktuarium św. Antoniego w Ratowie – zabytek kl. 0, kościół neogotycki w Gradzanowie, stary kościół i 500- letnie dęby w Strzegowie, muzea małego miasta w Bieżuniu i Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie oraz szczątki XI-wiecznego grodziszcza w Unieżyrzu.

Oferujemy Państwu pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami. Do dyspozycji Gości są także rowery, kijki nordic-walking oraz plac zabaw dla dzieci. ponadto istnieje możliwość zorganizowania spływów kajakowych rzeką Wkrą oraz przejażdżek konnych.

     „Lipowy Dworek” to idealne miejsce zarówno dla gości indywidulanych, jak i grup zorganizowanych. Znajdą tu Państo miejsce na ognisko, jak również dużo przestrzeni, która idealnie nadaje się do różnych gier zespołowych.

     „Lipowy Dworek” to świetne miejsce na chrzciny, imieniny, urodziny lub spotkanie integracyjne dla firmy. Zapraszamy!
Prowadzimy rownież wynajem nieruchomości zapraszamy do Warszawy ul.Estrady 128a.

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość