Blog

Ostatnie artykuły
Ile kosztuje hotel dla psa?

Ile kosztuje hotel dla psa?

Lato, plaża, piękne widoki w kurortach polskich i zagranicznych. Niestety dla Naszego kochanego pupila , nie zawsze jest tam miejsce. 
Co zrobić z psem kiedy nikt z rodziny nie chce się Nim zaopiekować podczas urlopu? 

Od paru lat idealnym rozwiązaniem są Hotele dla psów, znajdują się prawie w każdej większej miejscowości w Polsce. Zrobiliśmy ostatnio porównanie  i szukaliśmy orientacyjnie noclegu dla Naszego czworonoga – ku Naszemu zaskoczeniu ceny są konkurencyjne i przyzwoite. 
Koszt noclegu z wyżywieniem dla psa to kwota około 50 zł za dobę (hotel dla psów w Gdańsku). Co więcej jeśli mamy również inne zwierzęta typu (chomiki, ptaki -również w takich miejscach znajdą schronienie). 

Oczywiście jako właściciele chcemy jak najlepiej dla Naszych psich przyjaciół, więc przy wyborze odpowiedniego hotelu powinniśmy się kierować przede wszystkim:
– czy osoby prowadzące hotel mają doświadczenie i są wykwalifikowane do tego, aby opiekować się Naszym psem
– czy warunki jakie zapewniają na miejscu spełniają Nasze wymagania (odpowiednie miejsce do spania, wybieg dla psa, karma jaką oferują)
– opinie i referencje innych klientów

Ważne, aby nasz pies dobrze czuł się w tym miejscu bo spędzi w Nim czas z dala od Nas, co już będzie dla Niego stresujące. 

Przykładowe ceny hoteli dla psów różnych polskich miejscowościach:
Szczecin – 25 zł 
Poznań od 35 zł- 50 zł (w zależności od rasy i wielkości)
Warszawa 50 zł -70 zł 
Łódź 30- 60 zł
Kraków 30 – 70 zł
Katowice  25 – 50 zł

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *