Blog

Ostatnie artykuły
Wesołe miasteczka (Lunaparki) nad morzem.

Wesołe miasteczka (Lunaparki) nad morzem.

Prawie każdy będąc dzieckiem uwielbiał zabawy w Wesołym Miasteczku. Niejednokrotnie będąc nad polskim morzem, szukamy miejsc gdzie możemy poszaleć na kolorowej karuzeli, pośmigać na gokartach czy na strzelnicy wygrać maskotkę dla Naszej pociechy. Poniżej przedstawiamy wesołe miasteczka nad morzem – te, które są najlepiej wyposażone oraz te posiadające największą ilość atrakcji. Pamiętajcie, że są to mobilne Wesołe Miasteczka, które swoją działalność rozpoczynają najczęściej w weekend majowy a zamykają z początkiem roku szkolnego.

I tak naszą listę rozpoczynamy od :
– GdyniiWesołe miasteczko (lunapark) w Gdynii znajduję się między skwerem Kościuszki, portem jachtowym a plażą. Do atrakcji tego lunaparku możemy zaliczyć: breakdance, boostery, gokarty, kolejkę górską, dom strachu. Znajdziemy również diabelski młyn, ale czynny dopiero w szczycie sezonu : od czerwca do sierpnia. Samo umiejscowienie parku rozrywki jest bardzo atrakcyjne, dookoła można znaleźć masę knajp, restauracji, lodziarni czy sklepów. Ceny w zależności od atrakcji jakie interesują Nas i przede wszystkim Nasze pociechy!

– Skoro Gdynia to w jej sąsiedztwie mamy Gdańsk, który posiada diabelski młyn, który ma ponad 50 metrów wysokości. To wielkie koło widokowe zwane również Gdańsk Eye ulokowane jest na ulicy Chmielnej w Gdańsku. Aby skorzystać z tej atrakcji za bilet normalny zapłacimy 28 zł, za ulgowy 18 zł (dzieci do 1,40 m). 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *